یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون  
   

جام جهانی کشتی فرنگی- اسامی نهایی کشتی‌گیران اعلام شد



اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
پنج‌شنبه  ۲۶ اسفند ۱٣۹۵ -  ۱۶ مارس ۲۰۱۷



اخبار روز- بخش ورزشی: روابط عمومی فدارسیون کشتی خبر داد، رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی با حضور ٨ کشور برتر دنیا، روزهای ۲۶ و ۲۷ اسفندماه در سالن کوثر شهر آبادان برگزار می‌شود.
اسامی نفرات تیم‌های شرکت کننده بر اساس اعلام سایت اتحادیه جهانی کشتی به شرح زیر است:

گروه یک:
روسیه:
۵۹ کیلوگرم: مینگیان سیمینوف (برنز المپیک ۲۰۱۲، نقره جهان- قهرمان اروپا) - استپان ماریانیان (قهرمان بازی های اروپایی و اروپا، طلای جوانان جهان)
۶۶ کیلوگرم: آرتم سورکوف (برنز جهان- قهرمان اروپا و بازی های اروپایی) – الکسی کیانیکین (قهرمان ارتش های جهان و تورنمنت پادوبنی)
۷۱ کیلوگرم: ابوزید مانتسیگوف (قهرمان جوانان جهان- قهرمان روسیه و جام پادوبنی) – یوری دنیس اف (نفر دوم جام پادوبنی)
۷۵ کیلوگرم: رومن ولاسوف (دو طلای المپیک و جهان) – چنگیز لابازانوف (قهرمان جهان)
٨۰ کیلوگرم: رمضان آباچاریف (قهرمان جهان) – ادلان آکیف (نفر دوم جام پادوبنی)
٨۵ کیلوگرم: داویت چاکوتادزه (قهرمان المپیک و بازی های اروپایی) – یوگنی سالیف (نقره جهان- قهرمان بازی های اروپایی و ارتش های جهان)
۹٨ کیلوگرم:– ماکسیم استفاریان (نفر سوم جام پادوبنی)
۱٣۰ کیلوگرم: سرگئی سمینوف (برنز المپیک- نقره جوانان جهان)- بوریس واینستین (نفر دوم جم پادوبنی)

قزاقستان:
۵۹ کیلوگرم: ژانسیریک سارسینبایف (نقره جوانان جهان)- آیدوس سلطان گالی (قهرمان جوانان آسیا)
۶۶ کیلوگرم: دانیار کالینوف (برنز جوانان آسیا)
۷۱ کیلوگرم: دیمیو ژادرایف (برنز آسیا)
۷۵ کیلوگرم: تامرلان شادوکایف (قهرمان جوانان جهان) – ماخات یرژیپوف (نقره و برنز آسیا)
٨۰ کیلوگرم: دولت ژاکسیلیکوف
٨۵ کیلوگرم: عظمت کاستوبایف (قهرمان جوانان آسیا)
۹٨ کیلوگرم: علیم خان سیزدیکوف (نقره جوانان آسیا)
۱٣۰ کیلوگرم: دامیر کاظم بایف (برنز آسیا)

ایران:
۵۹ کیلوگرم: محسن حاجی‌پور (برنز آسیا)- سامان عبدولی (نقره آسیا، نقره جوانان جهان)
۶۶ کیلوگرم: مهدی زیدوند (نقره و برنز آسیا، برنز جوانان جهان) - علی ارسلان (قهرمان جوانان آسیا)
۷۱ کیلوگرم: افشین بیابانگرد (برنز جهان، برنز بازی های آسیایی، قهرمان آسیا)- محمدعلی گرائی
۷۵ کیلوگرم: سعید عبدولی (برنز المپیک، قهرمان جهان، قهرمان بازی های آسیایی و قهرمان جوانان جهان) - رسول گرمسیری
٨۰ کیلوگرم: یوسف قادریان (برنز جهان- قهرمان آسیا) - رامین طاهری (قهرمان آسیا، نقره و برنز جهان)
٨۵ کیلوگرم : حسین نوری - مهدی فلاح
۹٨ کیلوگرم: مهدی علیاری (قهرمان بازی های آسیایی و آسیا) - سید مصطفی صالحی‌زاده (قهرمان جوانان آسیا)
۱٣۰ کیلوگرم: بهنام مهدی‌زاده (قهرمان آسیا)- امیر قاسمی منجزی (قهرمان آسیا)

آلمان:
۵۹ کیلوگرم: کریستوفر کرایمر
۶۶ کیلوگرم: اریک وایس
۷۱ کیلوگرم: ماکسیمیلیان شوابه
۷۵ کیلوگرم: فلورین نیومایر
٨۰ کیلوگرم: پاسکال ایزل (قهرمان اروپا)
٨۵ کیلوگرم: رامسین عزیزسیر (برنز بازی های اروپایی)
۹٨ کیلوگرم: اولیور هاسلر(نقره جهان) - پیتر اوهلر (نقره جوانان جهان)
۱٣۰ کیلوگرم: ادوارد پاپ (پنجم المپیک)- کریستین جان (برنز زیر ۲٣ سال اروپا)

گروه دو:
آذربایجان:
۵۹ کیلوگرم: روشن بایراموف (نقره المپیک، طلا، نقره و برنز جهان) - طالح ممدوف
۶۶ کیلوگرم: کامران ممدوف (برنز اروپا) - آزاد علی اف
۷۱ کیلوگرم: رسول چونایف ( برنز المپیک، طلا و برنز جهان) - حسن علی اف (طلا و برنز جهان)
۷۵ کیلوگرم: الوین مورسالیف (برنز جهان، قهرمان بازی های اروپایی، طلای جوانان جهان) – اسلام بک دادوف (برنز جوانان جهان)
٨۰ کیلوگرم: رفیق حسین اف (قهرمان اروپا، نقره بازی های اروپایی) - امین احمد اف (برنز المپیک)
٨۵ کیلوگرم: اسلام عباس اف (طلا و نقره جوانان جهان)- عارف نیفتولایف
۹٨ کیلوگرم: اورخان نورایف (قهرمان جوانان جهان) - آراز حسن اف
۱٣۰ کیلوگرم: اویان نظریانی- صباح شریعتی (برنز المپیک و نقره بازی های اروپایی)

ترکیه:
۵۹ کیلوگرم: رستم هامت
۶۶ کیلوگرم: آتاکان یوکسل (قهرمان جوانان اروپا) - انس باشار (برنز زیر ۲٣ اروپا- نقره جوانان جهان)
۷۱ کیلوگرم: ایلکر سومنز
۷۵ کیلوگرم: امره کوش (برنز جهان)
٨۰ کیلوگرم: اصلان آتم (نقره و برنز جهان)
٨۵ کیلوگرم: متهان باشار (برنز بازی های اروپایی و برنز جوانان جهان)
۹٨ کیلوگرم: جنگ ایلدیم (برنز المپیک و برنز جهان) - سلیمان دمیرچی
۱٣۰ کیلوگرم: رضا کایالپ (نقره و برنز المپیک، طلا، نقره و برنز جهان)- علی نالی ارسلان

بلاروس:
۵۹ کیلوگرم: ماکسیم کاژارسکی
۶۶ کیلوگرم: یاروسلاو کارداش
۷۱ کیلوگرم: پاول لیاح
۷۵ کیلوگرم: رادیک کولیف
٨۰ کیلوگرم: ایگور کاسیانکوف
٨۵ کیلوگرم: میکولای استادوب
۹٨ کیلوگرم: ایگور یاسکاوتس
۱٣۰ کیلوگرم: گئورگی چوگاشویلی

اوکراین:
۵۹ کیلوگرم: ژورا آبوویان
۶۶ کیلوگرم: پرویز نصیب اف (نقره جوانان اروپا)
۷۱ کیلوگرم: روسلان ایسرافیلوف
۷۵ کیلوگرم: میکولا دارگان (نقره جوانان اروپا) - آرتم ماتیاش (نقره جوانان اروپا)
٨۰ کیلوگرم: دیمیتری پیشکوف (برنز بازی های اروپایی)
٨۵ کیلوگرم: یوری شکریوبا
۹٨ کیلوگرم: ولادمیر واسیلیف
۱٣۰ کیلوگرم: میکولا کوچمی (نقره زیر ۲٣ اروپا) – الکساندر چرنتسکی (برنز جهان، نقره اروپا)

بیانیه فدراسیون کشتی در مورد میزبانی آبادان در جام‌جهانی
فدراسیون کشتی طی بیانیه‌ای قطعی شدن میزبانی آبادان در مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی را اعلام کرد.
به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، متن این بیانیه به شرح زیر است:
در فاصله ٤٨ ساعت مانده تا آغاز رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی و در حالی که برخی تیم ها برای شرکت در مسابقات وارد کشورمان شده اند، فدراسیون کشتی با اظهار امیدواری مبنی بر اینکه مسئولان استانی تعهدات خود را به اتمام برسانند، قطعی شدن میزبانی جام جهانی در آبادان را اعلام کرد.
انتظار می رود مسئولان استان خوزستان همچون مسئولان منطقه آزاد اروند به تعهدات خود در قبال میزبانی مسابقات طبق قول های داده بطور کامل عمل نمایند تا مشکلی بابت برگزاری این رقابت ها که به دقت توسط اتحادیه جهانی کشتی رصد می شود، نداشته باشیم.
قطعا احترام به مردم عزیز خوزستان دلیل اصلی واگذاری این میزبانی به این استان قهرمان پرور، آنهم با کمترین میزان خواسته از مسئولان استانی خوزستان، نسبت به سایر استان‌ها بوده است. سازمان مدیریت کشتی کشور امیدوار است با حمایت های پرشور مردم عزیز خوزستان و ایران از ملی پوشان جوان و سرمایه های المپیک کشتی فرنگی کشور، در مقابل حریفان قدرتمند خود، بتوانیم رضایت نسبی ملت شریف ایران را بدست آوریم.
رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی در حالی روزهای ٢٦ و ٢٧ اسفندماه با حضور هشت تیم برتر دنیا در سالن کوثر آبادان برگزار می شود که تیم ایران در مرحله مقدماتی به ترتیب با کشورهای آلمان، روسیه و قزاقستان روبرو خواهد شد.

برنامه این مسابقات و دیدارهای تیم ایران به شرح زیر است:

پنج شنبه ۲۶ اسفندماه:
ساعت ۹ تا ۱۲: مسابقات مقدماتی دور اول
مسابقه تیم ایران با آلمان ساعت ۱۰:٣۰
ساعت ۱۷:۲۰ تا ۱٨: مراسم افتتاحیه
ساعت ۱٨ تا ۲۰:٣۰: مسابقات مقدماتی دور دوم
مسابقه تیم ایران با روسیه ساعت ۱٨

جمعه ۲۷ اسفندماه:
ساعت ۹:۱۵ تا ۱۱:۴۵: مسابقات مقدماتی دور سوم
مسابقه تیم ایران با قزاقستان ساعت ۱۰:٣۰
ساعت ۱۱:۴۵ تا ۱٣: مسابقات برای کسب عنوان های هفتم و پنجم
ساعت ۱۶:۴۵ تا ۱٨: مسابقه رده بندی
ساعت ۱٨ تا ۱۹:٣۰: مسابقه فینال


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست